Fotozaczyńska - Fotografia Ślubna , reklamowa
logo

O Nas

Firma Godna Zaufania

sprawdź nasz certyfikat

Foto Zaczyńska

Założycielem firmy był Andrzej Zaczyński który w 1967r w Bochni z żoną Bożena wykonując zdjęcia czarno białe aparatem altanowym, które były wizytówką studia, w szczególności portretowe i ślubne

Koleje losu w 1971  zmusiły nas do zmiany lokalu na jeszcze bardziej zabytkowy  z fotograficzną historią w tle z tak zwaną Gargolówką która miała duży wpływ na naszą pracę twórczą. Wszystko działo się w czasie zaczątków fotografii kolorowej

Od 1994r w nowym lokalu  wyszliśmy na przeciw nowy trendom w fotografii kierującym się do cyfryzacji, pozostając równocześnie jeszcze częściowo w analogu – tradycyjnej fotografii. Należąc do Klubu Artystycznej Fotografii w Katowicach szlifowaliśmy umiejętności na szkoleniach Broncolor,Sinar,Agfa, Mamiya,Nikon,Kodak.

Po 2000r córka Dominika  wniosła najnowsze trendy  i zajęła się kreowaniem wizerunku firmy. Absolwentka ASP Wrocław wydział fotografii i multimediów, absolwentka Łódzkiej filmówki wydziału fotografii. Rozpoczęła wystawianie prac osiągając wysokie notowanie i nagrody. Naszą ambicją jest wydobycie z modela naturalnych rys charakteru i wewnętrzne piękno używając aparatów firmy Nikon  Pracujemy na papierze Fujifilm i oryginalnej chemii Fuji.

Aktualnie klient ma do wyboru : zdecydować się na fotografię starego pokolenia lub młodego o nowatorskim spojrzeniu na trendy w fotografii. Celem naszej firmy od 50 lat jest indywidualizm, nieszablonowe ukazywanie wyjątkowości chwili fotografowanej które będą ponadczasową i wielopokoleniową pamiątką.